Jak działamy

Krok po kroku.

Jak przebiega współpraca przy tworzeniu strony / sklepu?

Etapy współpracy przebiegają podobnie niezależnie od tego, czy klient zamówił wizytówkę internetową, rozbudowaną stronę z systemem zarządzania treści, czy sklep internetowy.

Proces tworzeniu stron internetowych podzieliliśmy na kilka etapów, które gwarantują naszym klientom pewność zakończenia prac w wyznaczonym terminie, jak również dają możliwość podglądu pracy na każdym etapie realizacji.

1

Ustalenie potrzeb i oczekiwań

Klient przesyła zamówienie wraz z informacjami potrzebnymi do przygotowania projektu: opis działalności, struktura strony (ilość i nazwy podstron), logo (jeżeli jest) oraz zdjęcia które chciałby użyć do projektu strony. Mile widziane są wszelkie sugestie co do wyglądu zamawianej strony. Na tym etapie wszystko jest ważne. Czym więcej informacji dostaniemy tym strona będzie bardziej dopasowana do potrzeb klienta. To w tym etapie podajemy kosztorys i ustalamy datę zakończenia prac nad stroną.

2

Tworzenie projektu graficznego

Przygotowujemy projekt graficzny (wygląd) strony na podstawie ustaleń z pierwszego etapu. Gotowy projekt prezentujemy klientowi. Klient akceptuje projekt lub zleca poprawki – po wprowadzeniu poprawek projekt jest prezentowany ponownie

3

Zaliczka

Po zaakceptowaniu projektu graficznego wystawiamy pro formę w wysokości 50% ceny strony. Dzięki temu wiemy, że klient podchodzi poważnie do zlecenia.

4

Realizacja projektu – kodowanie strony

Po zaksięgowaniu wpłaty i przesłaniu nam tekstów na stronę (jeżeli wcześniej ich nie przesłano) przystępujemy do kodowania strony. Po zakodowaniu umieszczamy ją na naszym serwerze i prezentujemy ją klientowi. Na tym etapie rejestrowane są domeny internetowe określone w specyfikacji.

5

Finalizacja projektu

Kiedy jesteśmy pewni, że wykonaliśmy Twoje zlecenie prawidłowo wystawiamy pro formę na resztę kwoty (50% ceny strony). Po jej opłaceniu umieszczamy stronę pod wskazanym adresem (domeną) i wystawiamy fakturę VAT do opłaconych pro form. Na tym etapie dodajemy stronę internetową do indeksu wyszukiwarek (np. google) oraz przekazujemy wszystkie niezbędne loginy i hasła.