Tworzenie stron Tarnów

Strony internetowe Tarnów

Specjalnie dla mieszkańców Tarnowa i okolic przygotowaliśmy fantastyczną ofertę na stworzenie strony WWW. Oferujemy wysoką jakość wykonania w bardzo przystępnej cenie. Tworzymy responsywne strony internetowe, sklepy, blogi oraz proste strony wizytówki. Wprowadzamy także zmiany i nowe treści na istniejących już stronach. Nasza oferta jest bardzo elastyczna i każdy znajdzie coś dla siebie – bez względu na wysokość budżetu jakim dysponuje.

Zapraszamy do kontaktu! To nic nie kosztuje.

Co konkretnie oferujemy

W naszej pracy stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Utworze przez nas strony są responsywne, prawidłowo wyświetlają się na tabletach i smartfonach. Cechuje je prosta i nowoczesna forma, dzięki czemu wszystkie informacje przedstawione są na stronie w sposób czytelny i zrozumiały.  Wszystkie strony są przyjazne wyszukiwarkom i szybko indeksują się w w Google. Dotyczy to wszystkich stron, które tworzymy. W naszej pracy wykorzystujemy następujące technologie: HTML5, CSS3, jQuery, Bootstrap, PHP, WordPress, RWD.

Pogadajmy o cenach

Decydując się na współpracę z nami możesz być pewny, że otrzymasz najlepszą usługę w założonym przez siebie budżecie.

Informacyjną lub firmową stronę internetową, bez systemu zarządzania treścią (CMS) możesz już mieć od 1000 zł netto. Strony z systemem zarządzania treścią WordPress już od 1500 zł netto.  Strony WordPress z indywidualnym projektem graficznym już od 2500 netto. Ceny wykonania sklepów internetowych rozpoczynają się od 3500 zł netto.

Jeżeli Twój budżet jest niższy niż 1000 zł netto to również zachęcamy do kontaktu. Być może uda nam się znaleźć dobre rozwiązanie dla Ciebie.

 

Sprawdź wycenę

Ostatnie realizacje.