Tworzenie sklepów internetowych

Tworzenie sklepów internetowych

Z roku na rok liczba osób robiących zakupy online rośnie.
Jeżeli szukasz dodatkowego źródła dochodu, chcesz zrealizować się zawodowo albo od zawsze marzyłeś o własnym biznesie to założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Podstawową zaletą sklepu internetowego są niskie koszty utrzymania co daje dużą przewagę nad sklepami stacjonarnymi. Poza tym sklep internetowy działa i sprzedaje 24h na dobę, pracuje nawet wtedy, gdy Ty już odpoczywasz.

Tworzymy proste w obsłudze sklepy internetowe. Twój sklep może obsługiwać kilka walut i języków. Troszczymy się nie tylko o wygląd, ale również dbamy o wygodę kupujących.

Tworzenie sklepów PrestaShop

W naszej pracy wykorzystujemy sprawdzone oprogramowanie PrestaShop, które zapewnia wszystko czego potrzebujesz do obsługi i prowadzenia sklepu internetowego.

Kilka milionów pobrań i ponad 300 zaawansowanych funkcji jest najlepszą rekomendacją dla tego oprogramowania.

PrestaShop to idealne rozwiązanie dla małych i większych sklepów internetowych. Posiada ogromne możliwości, które w każdej chwili można powiększyć poprzez instalację dodatkowych modułów.

Setki funkcji PrestaShop

Poniżej przedstawiamy tylko najważniejsze z nich:
– Nieograniczona ilość produktów, kategorii i właściwości
– Porównywanie produktów
– Kilka zdjęć dla jednego produktu
– Filtrowanie produktów wg. atrybutów
– Łatwa edycja stron typu Regulamin, Kim jesteśmy itp.
– Zarządzanie użytkownikami, sprzedawcami, administratorami i ich uprawnieniami
– Zniżki, kody rabatowe i promocje
– Ustawianie kosztów wysyłki względem ceny lub wagi
– Wielojęzyczność
– Obsługa wielu walut
– Faktury PDF dla klientów
– Wyszukiwarka, Newsletter, Opinie
– Brak limitu ustawień podatków

Sklep internetowy WooCommerce

WooCommerce to najbardziej popularna wtyczka do sprzedaży internetowej dla CMS WordPress.

Wtyczka ta umożliwia przekształcenie strony WordPress w pełni funkcjonalny sklep internetowy. Jednym z powodów tak dużej popularności tej wtyczki jest łatwość jej obsługi. Stroną i sklepem administruje się z poziomu wspólnego panelu administracyjnego.

Sklep WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy posiadają już stronę na WordPressie i chcieliby do niej dodać funkcję sklepu internetowego.

Dla kogo
WooCommerce ?

WooCommerce jest dobrym rozwiązaniem dla małych i średnich sklepów internetowych. Jeżeli zależy Ci na prostej obsłudze sklepu to będzie to dobry wybór.

Jeżeli znasz podstawy obsługi komputera to bez problemu dasz sobie radę z obsługą WordPressa, a jeżeli poznasz obsługę WordPressa to praca z WooCommerce nie sprawi Ci większych problemów.