Kodowanie i cięcie stron

Kodowanie i cięcie stron. Konwersja z PSD do HTML i WordPress.

Szukasz kogoś zaufanego do pocięcia i zakodowania Twojego projektu graficznego?

Kodowanie i „cięcie” projektów PSD do HTML lub PSD do WordPress to usługa polegająca na utworzeniu strony z dostarczonego nam projektu graficznego w formacie PSD ( Adobe Photoshop). Efektem końcowym jest statyczna strona HTML, strona oparta na WordPress lub szablon WordPress. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć zoptymalizowany, semantyczny i nowoczesny kod źródłowy, zgodny ze standardami W3C i wytycznymi Google.

Cennik kodowania ustalamy indywidualnie – po zapoznaniu się z projektem graficznym strony i ustaleniu wymagań względem zleconej nam usługi.

Kodowane przez nas strony są w pełni responsywne (RWD) – dostosowane do nowoczesnych urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety.

Oferujemy:

 • PSD do HTML
  Kodowanie stron HTML. W naszej pracy korzystamy z Bootstrap’a, dzięki czemu zapewniamy responsywny kod.
 • Kodowanie PSD do szablonów WordPress
  Tworzenie szablonów WordPress z dostarczonych projektów graficznych. Jeżeli posiadasz już stronę HTML to możemy ją przenieść do WordPress’a.
 • PSD do WooCommerce
  Konwersja z PSD do dedykowanego szablonu WordPress z uwzględnieniem najpopularniejszej wtyczki sklepu internetowego – WooCommerce.
 • Kodowanie i cięcie PSD do Prestashop
  Konwersja projektu graficznego do szablonu PrestaShop w wersji 1.6

Cięcie PSD do HTML,
kodowanie stron HTML

Nowoczesne, responsywne (RWD) cięcie i kodowanie stron www. Tworzymy strony HTML w oparciu o dostarczony nam projekt graficzny w formacie PSD (Photoshop). Tniemy i kodujemy strony do wysokiej jakości kodu HTML/CSS/JS.

Zapewniamy:

 • Lekki kod źródłowy
 • Optymalizację dla urządzeń mobilnych
 • Zgodność z W3C i wytycznymi Google
 • Szybkość działania
 • Terminowość

Kodowanie WordPress,
PSD do WordPress

Naszą specjalnością jest tworzenie motywów (szablonów) WordPress bezpośrednio z plików graficznych lub gotowych szablonów HTML.

Zlecając nam pocięcie PSD do WordPress otrzymujesz gotowy motyw WP, który działa bezbłędnie na wszystkich popularnych przeglądarkach i urządzeniach.

Tworzymy również szablony WordPress wspierające wtyczkę sklepu WooCommerce. Dzięki temu możesz przekształcić Twój projekt w funkcjonalny i piękny sklep internetowy.

Ile kosztuje cięcie PSD
do WordPress lub HTML?

Każdy projekt jest inny, dlatego nie podajemy widełek cenowych dopóki nie zobaczymy kompletnego projektu graficznego i nie ustalimy wymagań względem funkcji.
Współpraca zawsze rozpoczyna się od przesłania nam projektu do wyceny. 

Cena i termin zakończenia prac nad stroną zależą od stopnia skomplikowania projektu i nie chodzi tutaj wyłącznie o “stronę wizualną” projektu. Projekt, który z wyglądu wydaje się prosty, może wymagać bardzo dużo prac programistycznych, a na jego wykonanie można potrzebować o wiele więcej czasu niż na zakodowanie projektu “bogatszego wizualnie”.

 

Jak przebiega kodowanie PSD do Wordpres

Po akceptacji kosztów wymagamy wpłaty zadatku w wysokości 50% ustalonej kwoty – mamy wtedy pewność, że podchodzisz poważnie do zlecenia.

W przypadku kodowania PSD do WordPress cały proces dzielimy na dwa etapy: stworzenie w pełni responsywnego i funkcjonalnego szablonu HTML, a następnie stworzenie na jego bazie dedykowanego szablonu WordPress. Taki podział pozwala na intuicyjne oddzielenie warstwy prezentacyjnej i programistycznej każdego projektu.