Instalacja i konfiguracja WordPress

System zarządzania treścią WordPress

Jeżeli potrzebujesz strony, która umożliwi samodzielne dodawanie, usuwanie, czy też edycję treści (tekstów, zdjęć itp.) to znaczy, że potrzebujesz strony z systemem zarządzania treścią (system CMS).

Taka strona to nie tylko swoboda we wprowadzaniu zmian i oszczędność czasu, ale przede wszystkim spora oszczędność pieniędzy. Tym większa im częściej ma być aktualizowana strona. Nie musisz tracić czasu na szukanie firm, które zajmują się aktualizacją stron. Wszystkie zmiany w treści strony będziesz wprowadzał samodzielnie.

Kolejną bardzo ważną zaletą systemu CMS jest ciągła aktualność treści na stronie. Wszelkie zmiany w ofercie, cenniku, czy też w danych adresowych można wprowadzić natychmiast.

Edycja treści na stronie www możliwa jest jedynie przez osoby do tego celu wyznaczone – dostęp do panelu zarządzania stroną możliwy jest jedynie po podaniu nazwy użytkownika oraz hasła. Dane do logowania ustalane są z właścicielem strony.

Co to jest CMS i czy jest mi potrzebny?

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, w skrócie CMS) umożliwia samodzielną edycję treści na stronie. Dzięki niemu nawet osoby kompletnie nie znające się na technologiach tworzenia stron mogą samodzielnie zarządzać własną stroną www. Do edycji strony wykorzystywany jest bardzo przejrzysty i łatwy w opanowaniu edytor wizualny.

Nasze strony oparte są na WordPress, obecnie najpopularniejszym na świecie systemie CMS.

Setki milionów pobrań oraz ponad 30 tysięcy wtyczek jest najlepszą rekomendacją dla tego systemu.

System CMS w łatwy sposób pozwoli Ci

 • Zarządzać aktualnościami
  z nieograniczoną liczbą wpisów ilustrowanych zdjęciami i grafikami.
 • Tworzyć galerie
  wstawiać zdjęcia i pliki multimedialne (video)
 • Edytować treści
  dzięki intuicyjnemu panelowi administracyjnemu
 • Wstawiać pliki do pobrania tworzyć swój własny dział “download”
 • i wiele więcej …

Przeniesienie strony do systemu WordPress

Masz już stronę i chciałbyś ją przenieść na WordPressa? Nie ma problemu!

Masz już stronę internetową ale nie możesz nic na niej zmieniać? Twoja strona ma system zarządzania treścią, ale korzystanie z niego jest trudne i sprawia Ci problemy?

Jeżeli odpowiedź na któreś z powyższych pytań brzmi “tak” to powinieneś poważnie zastanowić się nad przeniesieniem swojej strony na WordPressa.

Wygląd strony może pozostać bez zmian. Możemy również nieco zmodyfikować szatę graficzną strony lub całkowicie ją odświeżyć.